Компания МУК - авторизованный дистрибьютор компьютерной техники
Language:
 • Albanian
 • Armenian
 • Azerbaijani
 • Belorussian
 • Bosnian
 • Bulgarian
 • Croatian
 • English
 • Georgian
 • Kazakh
 • Kyrgyz
 • Macedonian
 • Polish
 • Russian
 • Serbian
 • Slovenian
 • Tajik
 • Turkish
 • Turkmen
 • Ukrainian
 • Uzbek


Авторизованный дистрибутор


Новости группы компании МУК
Промоакции
Новости Учебного Центра
Поиск по сайту
Поиск по каталогу

Каталог продуктов и сервисов

09.12.2021

Від мультихмари до краю: Microsoft анонсувала низку оновлень


Microsoft оголосила про вихід низки рішень для гібридних і мультихмарних середовищ, які забезпечують безпеку, експлуатацію та управління їхніми інфраструктурою, даними та застосунками

Ці оновлення дозволять компанії надавати замовникам застосунки наступного покоління, які безпечно працюють у будь-якому місці, побудовані з необмеженими можливостями обробки даних та використовують штучний інтелект.

Одним із ключових анонсів стало оновлення Azure Arc, платформи для адміністрування й управління кількома хмарами та локальними середовищами. З її допомогою з'явилася можливість захищати кластери Windows, Linux, SQL Server та Kubernetes і керувати ними в центрах обробки даних за допомогою VMware vSphere, периферії та мультихмари. Замовники також можуть розгортати застосунки та служби Azure у кластерах Kubernetes у наявних системах VMware vSphere, Azure Stack HCI та мультихмарних середовищах. Насамперед варто відзначити розширену інтеграцію з VMware vSphere та Azure Stack HCI для управління віртуальними машинами. Також розширено набір функцій за допомогою режиму прямого підключення для підтримки повної інтеграції зі службами Azure. Потрібно відзначити й вихід попередньої версії віртуального робочого столу Azure для Azure Stack HCI. Він дозволяє ІТ-фахівцям заощадити на витратах завдяки багатосеансовій роботі в Windows 10 і Windows 11 – можливості, яка раніше була недоступна в локальному середовищі. Крім того, реалізовано підтримку додаткових сценаріїв у програмі міграції та модернізації Azure (AMMP), включно з гібридними сценаріями з Azure Arc та SAP.

Випущено й нову версію SQL Server 2022, яка вирізняється в першу чергу посиленням підтримки Azure, що забезпечує простішу інтеграцію з хмарою та безперервність бізнесу, автоматичне підвищення продуктивності та масштабованості, а також безперешкодну аналітику локальних операційних даних. З інших супутніх анонсів – вихід попередньої версії Azure Synapse Link для Dataverse та SQL Server 2022, а також приєднання оглядача даних Azure Synapse до наявних аналітичних середовищ виконання SQL та Apache Spark в Azure Synapse Analytics із механізмом, що добре масштабується, для автоматичного індексування структурованих, напівструктурованих і довільних текстових даних.

Також Microsoft дає розробникам можливість створювати інтелектуальні, масштабовані хмарні застосунки за допомогою найкращих у своєму класі інструментів і платформ, які скорочують час від ідеї до результату. Компанія анонсувала попередню версію Azure Container Apps – повністю керованого безсерверного рішення для розміщення застосунків, створеного для мікросервісів. Це дозволяє створювати застосунки без додаткових витрат, пов'язаних із безпосередньою роботою з Kubernetes, та забезпечує безперервну переносимість застосунків за рахунок використання відкритих стандартів і API. Кожен контейнерний застосунок запускається в службі Azure Kubernetes, підтримує динамічне масштабування на основі HTTP-трафіку, а також подій Kubernetes Event-Driven Autoscaling (KEDA), та постачається з повною підтримкою розподіленого середовища виконання застосунків Dapr для створення мікросервісів. Крім того, доступно декілька важливих оновлень для когнітивних служб Azure, включно зі службою OpenAI, яка нині знаходиться в режимі попередньої версії. Кілька місяців тому було розширено програму міграції Azure (AMP) в Azure за рахунок реалізації підтримки модернізації застосунків і даних. Тепер же було розширено підтримку в AMMP додаткових сценаріїв модернізації застосунків, включно з Azure Red Hat OpenShift та хмарними застосунками.

Також було анонсовано оновлення Power Platform. Завдяки попередньому перегляду коментарів у Power Apps виробники та розробники можуть співпрацювати в режимі реального часу, щоб створювати застосунки в рекордні терміни. Команди Fusion можуть прискорити доставку застосунків за допомогою Power Fx через спільноти з відкритим вихідним кодом у GitHub. 

Виробники та розробники за допомогою Power Apps тепер можуть упаковувати й розповсюджувати повністю брендовані мобільні застосунки серед своїх співробітників. Щоб спростити створення застосунків і прискорити їх випуск, розробники тепер можуть гнучко використовувати підписку Azure для ліцензування користувачів за допомогою плану Power Apps із оплатою в міру використання для кожного застосунку.

Крім того, розробники можуть захистити свої розгортання в Azure за допомогою інтеграції OpenID Connect між Azure AD та GitHub Actions – це оновлення знаходиться в попередній версії. Крім того, тепер доступні нові рішення для запуску застосунків Java EE на контейнерних платформах Azure.

Детальну інформацію про придбання рішень Microsoft можна отримати за тел. +38 (044) 492-2929 або за електронною адресою ua_sales@muk.cloud


Возврат к списку
Следите за нами в социальных сетях —