Компания МУК - авторизованный дистрибьютор компьютерной техники
Language:
 • Russian
 • Azerbaijani
 • English
 • Albanian
 • Armenian
 • Belorussian
 • Bosnian
 • Bulgarian
 • Georgian
 • Kazakh
 • Kyrgyz
 • Macedonian
 • Polish
 • Serbian
 • Slovenian
 • Tajik
 • Turkish
 • Turkmen
 • Uzbek
 • Ukrainian
 • Croatian


Авторизованный дистрибутор


Новости группы компании МУК
Промоакции
Новости Учебного Центра
Поиск по сайту
Поиск по каталогу

Каталог продуктов и сервисов

12.11.2021

Нові можливості спільної роботи: інтегроване рішення від Jabra та Lenovo


Компанії Jabra та Lenovo представили рішення з інтуїтивно зрозумілим управлінням для проведення відеоконференцій у сучасних переговорних

Рішення комплектується різними камерами Jabra інноваційною відеопанеллю Jabra PanaCast 50 або PanaCast. Обидві відеокамери забезпечують кут огляду 180°, роздільну здатність 4K, plug-and-play-підключення до модульного пристрою Lenovo ThinkSmart Core Kit або моноблока Lenovo ThinkSmart HUB. Блок ThinkSmart Core створений для продуктивної спільної роботи в переговорних кімнатах будь-яких розмірів. Завдяки вже встановленому додатку Microsoft Teams співробітники можуть зв'язуватися один з одним і обмінюватися інформацією, де б вони не перебували, здійснюючи підключення одним дотиком. Блок ThinkSmart Core комплектується пристроєм ThinkSmart Controller, який являє собою 10-точковий сенсорний дисплей високої роздільної здатності з діагоналлю 10,1 дюйма. Цей пристрій дозволяє організувати нараду та керувати нею, обмінюватися з колегами контентом і ефективно взаємодіяти зі співробітниками, що працюють дистанційно. Моноблок Lenovo ThinkSmart HUB допоможе зробити наради більш продуктивними та може використовуватися в переговорних будь-якого типу з програмами Zoom та Microsoft Teams.

Рішення Jabra та Lenovo поєднує в собі найкращі технології двох світових виробників і дозволяє проводити відеоконференції продуктивно завдяки простоті в застосуванні та високій якості відео й аудіо. Компанії задають новий стандарт відеоконференцій, пропонуючи завершене рішення для гнучкої організації робочого процесу в сучасних переговорних кімнатах. Достатньо одного дотику до дисплея на пристроях ThinkSmart, щоб розпочати відеоконференцію.

Jabra PanaCast 50 це перша інтелектуальна відеопанель, створена для роботи в умовах нової реальності. Відеокамера з кутом огляду 180° дозволяє дотримуватися соціального дистанціювання в переговорних кімнатах. Інтелектуальне налаштування відеопотоку забезпечує можливість проводити відеоконференції більш ефективно, оскільки камера може зафіксувати фокус на основних спікерах за потреби та не спотворювати зображення учасників.

Lenovo ThinkSmart Core з потужним процесором Intel Core22 vPro 11-го покоління забезпечує підключення в будь-якій переговорній кімнаті. Стриманий, але стильний вигляд вписується в дизайн сучасних переговорних кімнат. Декілька портів, розташованих на пристрої, призначені для підключення різноманітних аудіо- та відеопристроїв.

10-точковий сенсорний дисплей ThinkSmart Controller із діагоналлю 10,1 дюйма має покриття антивідблиску з захистом від відбитків пальців. Завдяки використанню Microsoft Teams комплект ідеально підходить для нарад і ефективної спільної роботи. Вбудовані інфрачервоні датчики реагують на учасників, які входять до кімнати, та автоматично вмикають і вимикають систему.

Моноблок ThinkSmart HUB багатофункціональний пристрій, який допоможе заощадити час на переговорах завдяки простоті використання. Передачу звуку та відео налаштовано заздалегідь. Дисплей легко повертається на 360°, щоб усім співробітникам було максимально зручно. Рішення підтримує Microsoft Teams та Zoom Rooms.

 «Ми з партнером Lenovo представляємо рішення, яке підходить для всіх: представників малого, середнього та великого бізнесу, державних організацій, для тих, хто працює з географічно розподіленими командами, і не тільки. Це також чудова новина для компаній та організацій, які збираються модернізувати свої переговорні кімнати», зазначила Галина Карлсон, регіональний директор Jabra в Росії, Україні, СНД та Грузії.

 «Підрозділ Lenovo Smart Collaboration ще дуже молодий на AV-ринку. Однак у партнерстві з Jabra ми бачимо швидкий прорив у розвитку та успішному освоєнні ринку ВКС. Сьогодні в непростих умовах гібридної реальності клієнти все частіше вимагають гнучкої та якісної взаємодії в бізнесі та внутрішньокорпоративних комунікаціях. Наше спільне рішення з Jabra дає нашим клієнтам найширший вибір із повного спектру високоякісних комунікаційних можливостей, що дозволяють прискорювати бізнес-процеси та оптимізувати витрати», заявив Андрій Кузнєцов, регіональний директор з розвитку бізнесу розумних пристроїв Lenovo Smart Collaboration Росія, Україна, СНД.

Детальну інформацію щодо придбання нового інтегрованого рішення можна отримати за тел. +38 (044) 492-2929 або за електронними адресами jabra@muk.ua та lenovo@muk.ua.

Про бренд Jabra

Бренд Jabra є лідером в аудіо-, відео- та рішеннях для спільної роботи, які створюються для розширення можливостей користувачів і бізнесу. Ми пишаємося тим, що є частиною групи компаній GN Group і прагнемо дати людям можливість чути більше, робити більше та бути кращими. Протягом уже понад 150 років новаторської роботи інженерне мистецтво компанії Jabra визначає напрям розвитку компанії. Це дозволяє нам створювати рішення для офісів і контакт-центрів, які допомагають професіоналам працювати більш продуктивно звідки завгодно; бездротові гарнітури та навушники, щоб користувачі насолоджувалися спілкуванням, музикою та мультимедіа.

Група GN, заснована у 1869 році, символізує інноваційність, надійність і простоту використання її рішень у 100 країнах світу. В групі компаній GN працюють 6500 осіб; річний дохід у 2020 році склав 13,4 млрд датських крон. Бренд Jabra складає близько 8,7 млрд данських крон, у штаті компанії 1900 осіб. GN Group робить звучання життя кращим і включена до списку Nasdaq Copenhagen.

www.jabra.com

 

Про компанію Lenovo

Lenovo одна з найкращих технологічних компаній у світі в галузі виробництва інноваційних ПК та мобільних інтернет-пристроїв. Lenovo виробник ПК номер один у світі та четвертий за величиною постачальник смартфонів. Компанія входить до списку Global Fortune 500.

Сама торгова марка Lenovo з'явилася лише у 2004 році, але компанія має давнішу історію. В 1984 році в одному з приміщень для охорони в Китаї було створено компанію Legend Holdings із початковим капіталом у 200 тис. юанів (25 тис. дол. США). Компанія, зареєстрована в Гонконгу в 1988 році, через деякий час стане найбільшим виробником ПК у Китаї. В 2004 році Legend Holdings було перейменовано на Lenovo. В 2005 році оновлена компанія купила підрозділ IBM з виробництва ПК (IBM компанія, яка в 1981 році винайшла персональний комп'ютер).

Сьогодні Lenovo являє собою корпорацію вартістю 47 млрд дол. США, яка спеціалізується на технологіях для персональних комп'ютерів. У штаті компанії налічується понад 57 тис. співробітників (з урахуванням спільних підприємств) з понад 60 країн. Компанія веде свою діяльність у більш ніж 160 країнах світу. Компанія Lenovo зареєстрована в Гонконгу, її штаб-квартира також знаходиться в Гонконгу, а операційні центри розташовуються по всьому світу, найбільші з них у Пекіні та Моррісвілі. https://www.lenovo.com/ua/uk/smart-devices/.

Про групу компаній МУК

Група компаній МУК розпочала свою діяльність у травні 1997 року. Основний напрям діяльності МУК дистрибуція комплексних рішень та обладнання провідних світових виробників у сфері інформаційних технологій.

Група компаній МУК надає комплекс додаткових послуг для своїх дилерів, що дозволяє говорити про неї як про унікального дистрибутора, що розвиває модель Value Added Distribution (VAD) і здійснює продажі через дилерську мережу в Білорусі, Молдові, Словенії, Туреччині, Україні, на Балканах, у країнах Кавказу та Центральної Азії.

Портфоліо компанії, яке постійно розширюється, включає контракти з понад 50 світовими брендами А-класу, серед яких виробники комп'ютерної техніки, активного та пасивного мережевого обладнання, систем безперебійного живлення, а також розробники програмного забезпечення для побудови ІТ-інфраструктури будь-якого масштабу та складності.

www.muk.ua


Возврат к списку
Следите за нами в социальных сетях —